Kargo Teslimat Şartları

Kargo Teslim Alırken Bunlara Dikkat Ediniz!

DİKKAT!


Değerli Ustamız,

— Hediye ürün teslimatlarında; kargo teslim fişini imzalamadan önce ürünün kargo kolisinde (ürünün orijinal kolisinin içine konduğu dış koli) herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Kargo kolisi hasarlı olan hediyelerinizi teslim almayıp, kargo görevlisine iade etmenizi rica ederiz.

— Şayet ürünü teslim almak istiyorsanız, kargoyu imzalı olarak teslim almanız ve 24 saat içerisinde UPS Kargo'nun 444 00 66 numaralı telefonunu arayarak Hasar Tespit kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Kayıt açtırdıktan sonra UPS Kargo yetkilileri 3 ile 5 iş günü içinde ürününüz için hasar tespiti yapmak üzere adresinize gelecektir. Teslim aldığınız kargonun aynı gün fotoğraflarını çekmenizi rica ederiz.

— Yukarıda bildirilen yönlendirmelerden hiçbirisini yapmadıysanız ne yazık ki ürününüzle ilgili iade ve değişim yapılamayacak ve bu durumdan Kalekim Usta Kulübü ve Tutkal Bilişim sorumlu tutulamayacaktır.

— Beyaz Eşya, TV gibi kurulum gerektiren ürün teslimatlarında; Horoz Lojistik tarafından düzenlenen teslim fişini imzalamadan önce ürünün dış ambalajında ve kolisinde (ürünün orijinal kolisinin içine konduğu dış koli) herhangi bir hasar olup olmadığını lojistik firma yetkilileriyle birlikte kontrol ediniz. Dış ambalajında hasarlı olan hediyelerinizi teslim almayıp, lojistik firma görevlisine iade etmenizi rica ederiz.

—Şayet ürünü teslim almak istiyorsanız, lojistik görevlisinin yanında ürünün sağlamlığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Kontrol sonrasında kolide herhangi bir hasarla karşılaşırsanız (ambalaj ezilmesi, yıpranma, yırtılma, ezilme vb.)mutlaka lojistik görevlisinde bulunan hasar tespit tutanağının doldurulmasını talep ediniz ve ürünü teslim almayınız.

— Beyaz Eşya gibi ağır ürünlerin, kargo taşımacılığı apartman kapısına kadar yapılmaktadır. Kata teslim, ev veya iş yeri içerisine teslim yapılmamaktadır.

— Ürünün orijinal ambalajı içerisinde, ürünle ilgili eksiklik veya hasar varsa aynı gün 0850 222 87 82 No'lu Kalekim Usta Kulübü İletişim Merkezi'ni aramanızı rica ederiz. Aksi halde ürünle ilgili iade ve değişim yapılmamaktadır.

— Beyaz Eşya, TV gibi kurulum gerektiren ürünlerin Yetkili Servis tarafından kurulumunun yapılması gerekmektedir. Yetkili Servis tarafından açılmayan ve kurulumu yapılmayan ürünler garanti kapsamı dışında işlem göreceğinden iadesi kabul edilmemektedir. Bu konuda detaylı bilgiyi ilgili ürünün üreticisinden alabilirsiniz.

— Ürünün Garanti Belgesi'nin atılmaması gerekmektedir. Teslim aldığınız ürünlerin çalışmaması durumunda, ürün kullanım kılavuzundaki talimatlara göre hareket etmenizi rica ederiz. Çalışmayan ürünler için ilgili ürünün Yetkili Servisi'ne başvuruda bulunabilirsiniz.

— Hediyenin talep ettiğiniz hediyeden farklı çıkması durumunda kargoyu almış olduğunuz tarihten itibaren 5 (beş) işgünü içinde orijinal ambalajıyla ve iade sebebini belirterek aşağıdaki adrese göndermeniz gerekmektedir;

Bilişim Hizmetleri A.Ş.

Not: Arızalı çıkan hediyeler için lütfen ilgili firmanın Yetkili Servisi'ni arayınız.

Adres: Adil Mah. Gazanfer Sok. No:6/A Sultanbeyli İstanbul